European film challenge MEDIA 25

Konkursa noteikumi

Reģistrējoties europeanfilmchallenge.eu un izpildot visus konkursa noteikumus, dalībnieks automātiski piedalās divās izlozēs:

  • MEDIA 25 balva – ceļojums uz Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremoniju;
  • #europeanfilmchallenge galvenā balva – ceļojums uz Berlīnes starptautisko kinofestivālu;

Konkurss #europeanfilmchallenge MEDIA 25 ir #europeanfilmchallenge neatņemama sastāvdaļa – iesildīšanās balva. Tā notiek laika periodā no 30. septembra līdz 31. oktobrim. Konkursa dalībniekam, kas sacenšas par #europeanfilmchallenge MEDIA 25 balvu – akreditāciju, ceļa un viesnīcas izdevumu apmaksu – dalībai Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā no 9. līdz 11. decembrim Vroclavā, Polijā, konkursa laikā jānoskatās līdz 10 Eiropas filmām.

1.Konkursā var piedalīties jebkurš vismaz 18 gadus vecs Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas pastāvīgais iedzīvotājs.

2.Kā piedalīties:

  • Reģistrējies europeanfilmchallenge.eu
  • Augšupielādē filmas nosaukumu un attēlu, kas to pierāda, un pastāsti par to saviem draugiem Facebook, Twitter vai Instagram, izmantojot #europeanfilmchallenge

3.Filmas var skatīties jebkurā legālā platformā vai kinoteātrī (platforma ir legāla, ja tās saturs ir saskaņots ar filmas likumīgo tiesību īpašnieku).

4.Konkursā var reģistrēt tikai Eiropas pilnmetrāžas filmas. Pilnmetrāžas filma ir filma (ieskaitot dokumentālās un animācijas filmas), kas ir garāka par 60 minūtēm. Par Eiropas filmām tiek uzskatītas filmas no visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī Radošā Eiropa MEDIA programmas dalībvalstīm – Islandes, Norvēģijas, Albānijas, Bosnijas-Hercogovinas, Melnkalnes, Turcijas, Gruzijas, Moldovas, Serbijas, Maķedonijas un Ukrainas.

5.Augšupielādētajam attēlam ir jāpierāda filmas noskatīšanās, t.i., tā var būt fotogrāfija, kurā redzama kinobiļete, kinoteātris, izmantotās ierīces ekrāns, ziņa, kas apstiprina filmas iegādāšanos tiešsaistē, ekrāna attēls, vai jebkāds cits attēls, kas apliecina, ka filmas skatīšanās bijusi legāla un ka filmas skatītājs esat bijis jūs.

6.Ziņa par filmas apmeklējumu jāievieto vismaz vienā no programmas ieteiktajiem sociālajiem tīkliem.

7.Pēc konkursa #europeanfilmchallenge MEDIA 25 beigu paziņošanas tiek apzināti visi tie dalībnieki, kas minētajā laika periodā noskatījušies visvairāk filmu (maksimālais filmu skaits 10). Uzvarētājs tiek noteikts izlozes kārtībā, ko veic Nacionālā kino centra Radošā Eiropa MEDIA Biroja un kinoteātra Kino Bize organizēta žūrija.

8.Konkursu rīko Radošā Eiropa MEDIA biroji Lietuvā, Latvijā un Igaunijā sadarbībā ar #europeanfilmchallenge galvenajiem organizatoriem “Kino Pasaka”, “Kino Bize” un “A-One Films”. Rīkotāju pastāvīgie darbinieki var piedalīties konkursā, bet nevar sacensties par galveno balvu. Ja tiks atklāts, ka šāda persona ieguvusi balvu, tā tiks atsavināta.

9.Piedaloties #europeanfilmchallenge MEDIA 25 konkursā, dalībnieki apstiprina, ka ir izlasījuši un piekrīt noteikumiem.

10.Rīkotājam ir tiesības publicēt uzvarētāja vārdu un uzvārdu, ar uzvarētāju saskaņotu interviju un jebkuras ar konkursu saistītas fotogrāfijas bez papildu atlīdzības vai līguma.

11.Konkursa #europeanfilmchallenge MEDIA 25 uzvarētājs tiks paziņots europeanfilmchallenge.eu ne vēlāk kā 1 nedēļu pēc konkursa beigām. Ar uzvarētāju sazināsies pa e-pastu, kas norādīts, piesakoties konkursam.

12.Gadījumā, ja uzvarētājs neatbild uz rīkotāja ziņu, rīkotājam ir tiesības izvēlēties un paziņot jaunu uzvarētāju.

13.Balvu nevar mainīt pret naudu vai citiem labumiem.